AgeBack DRIVE. Anti aging a age management

Když obnovíte své buněčné zdraví na úroveň, v jaké bylo před 10, 15, 20 lety, potom to znamená, že celé tělo funguje jakoby bylo o 10, 15, 20 let mladší.
Ve všech souvislostech, které Vás napadnou.

against time

To "kouzlo" se jmenuje redoxní proces a produkt, jenž ho posiluje, se jmenuje ASEA.

Redox8

Vlastní zkušenost od 11/2013 

Certifikován mezinárodně respektovanou laboratoří, společností BioAgilytix. Výrobní proces certifikován KOSHER pro izraelský trh i americkou agenturou pro kontrolu léčiv FDA.
Technologie posílení redoxního procesu znamená změnu v oblasti age managementu, anti agingu, přístupu ke zdraví, léčení, sebeobsluhy, volnočasových aktivit seniorů i zaměstnanosti 50+.
Díky ASEE se do života vrátily desítky osob z našeho okolí. Pomohli jsme lidem, kteří se roky trápili se svou nemocí a nemohli najít řešení.

Entropie a podstata redoxního procesu. 
ASEA a lineární očekávání? Zapomeňte.
ASEA a detoxikace.
ASEA a sport.
ASEA, age management a svět práce. Zkušený zaměstnanec 50+ plný sil.
ASEA, výživa a potravní doplňky.
RENU28 - anti aging v kosmetice
RENU28 a hojení podpovrchových poranění.
ASEA a podvod se slanou vodou?
ASEA a RENU28 - vlastní zkušenosti

Stejně významné jako objev penicilinu nebo popis DNA. 

Na 13.000 odkazů na klíčová slova "redox signaling" na pubmed.gov. Ve vztahu k pojmům anti-aging, oxidační stres, detoxikace, imunita, hojení, regenerace buněk, dělení buněk, rakovina, AIDS, Parkinson, Alzheimer, předčasná demence, epilepsie, diabetes, artritida, artróza, osteoporóza, dna, ischemické choroby, neplodnost, hyperfunkce štítné žlázy, Crohnova choroba, celiakie, gastritida, chronický únavový syndrom, poruchy spánku, lupenka, plešatění, součinnost redoxně signálních molekul (dále jen RSM) při asimilaci vitaminů, enzymů, minerálů, atd. atd. 

Bez redoxního procesu nemá organismus jak fungovat. Bez redoxu by život na této planetě neexistoval. Bez redoxního procesu byste toto nečetli.

Rostoucí věk oslabuje buněčnou aktivitu a tím i redoxní schopnosti. Vše se hojí pomaleji, tělo víc bolí, regenerace je delší, imunita slabší, průběh nemocí je závažnější, myšlení je méně pružné... Do toho se mísí vlivy prostředí, okolních volných radikálů v podobě toxinů, dále virů, bakterií, nesprávné životosprávy, stresu z práce, z hypotéky, z problematických vztahů... 
Věkem vliv těchto podnětů nabývá na síle a tělo již není schopno interakci s prostředím čelit, protože se začne redoxních molekul nedostávat.

Potravní doplňky?

Ano, ale i ony pro metabolismus potřebují podporu redoxními procesy. Bez dostatečné podpory projdou tělem bez využití.

ASEA - redoxní molekuly z externího zdroje

Voda ASEA je roztok redoxních molekul. ASEA posiluje redoxní procesy a vrací sebeuzdravující schopnost organismu o celé roky zpět.
Obnovení redoxního procesu znamená doslova VRÁCENÍ ČASU se vším, co Vás k tomu napadne.

Najednou Vám není 50, ale třeba 35, protože redoxní proces funguje tak, jak Vám fungoval ve 35 letech. Je to Váš biologický věk.

Myslíte, pracujete, odpočíváte tak jako dřív, ale v 50 letech už to nešlo tak dobře.
Celý smysl obnovy redoxního procesu spočívá v tom, že přestanete řešit nepohodlí staršího věku, protože Vám nepřijde na mysl. Mysl funguje, tělo nebolí. Vrátíte se ke svým zálibám, ke svým hobby, protože ustoupí omezení. To, co Vás baví, budete moci dělat znovu a déle.

Argumenty některých personalistů o imunitě a výkonu padesátníků přestaly plošně platit.

ASEA dnes

Dnes má u nás ASEA v ČR svou historii a mnoho příběhů uzdravení. Facebooková skupina VRACÍME ČAS a skupina ASEA PARTNER má konkrétní tváře, konkrétní spojení a osobní svědectví. Stojí za nimi přímá zkušenost, za kterou není placebo, protože stejně jako na lidi funguje na zvířata i na rostliny.
ASEA napomáhá tomu, že se tělo může vyléčit samo. Spoléhá na jeho přirozené schopnosti, kterým je třeba v jistém věku napomoci. Že tělo jen potřebuje, aby se informace díky redoxnímu procesu dostaly na to správné místo včas.


AgeBack Drive
 

Anti aging, age management, dlouhověkost

ASEA. Něco, co je určeno generaci 50+. Mládí vrátit nelze, ale lze posunout stáří a udělat jeho průběh důstojnější a samostatnější. Lze posunout výkonnost lidí v aktivním věku a vyhnout se tak výhradám zaměstnavatelů k zaměstnávání zralejších osob. Lze přehodnotit systém benefitů a ustoupit od seskoků padákem k managementu stáří.

Pojďte k produktu zkratkou. Připojte se a následně klikněte JOIN.


Chcete vědět ještě více?
Navštivte některý z našich seminářů o:
1) začlenění projektu do managementu prostředí jako ekonomického zdroje
2) projektu jako o zaměstnaneckém benefitu a srovnání s dalšími benefity
3) biologické funkci tohoto řešení a popisu procesu pro sport, léčení i anti-aging
4) fyzické prezentaci
Nejedná se o prodejní akci.

Semináře

Otevřené semináře jsou pravidelně. Z důvodu omezeného počtu míst je třeba si místo rezervovat: roman.basta@dike.cz 

Informujte se na nejbližší termín na GSM 777 806 430.

Pokud není uvedeno jinak, vždy v DIKÉ, Jablonského 634, Kolín 5