ASEA Redox a ASEA VIA - 6 let zkušeností a příběhů v Čechách

S ASEOU v Čechách od 2013.

Naše zkušenosti s ASEA a RENU28 jsou bez výhrad velmi pozitivní. Na začátku sice nejistota související s antikampaní na netu o slané vodě, ale ukázalo se, že došlo k omylu. Nikdo to neznal. Navíc byla taková doba, média byla plná šmejdů, za každým rohem jsme měli vidět nějakého podvodníka. Jistá opatrnost je na místě, ale pravda je jasná. Dokud to nezkusíte, tak nevíte. 
V roce 2013 jsme neznali nikoho, kdo to zná. Ale jsme zvyklí chodit po cestách, které teprve vzniknou. Dnes je ASEA velmi progresivní projekt přítomný na všech obydlených kontinentech, má atesty od respektovaných nezávislých laboratoří (např. Bioagilytix), je v první stovce důvěryhodných firem. Zklamáním je, že když se ukáže poctivost projektu, lidé s vědeckou hodností, kteří do internetu zanesli negativní hodnocení z důvodu neznalosti, své komentáře neodstraní, natož aby se omluvili.
Dnes se ASEA opírá se činnost desetitisíců uživatelů, kteří získali osobní zkušenost, kterou sdílejí v rámci svých osobních kontaktů i sociálních sílí. Tvořivost uživatelů nemá hranice. Aplikují i na domácí mazlíčky, květiny, na ovoce, na zeleninu. Zkuste  se jablka zeptat, zda se jedná o placebo efekt? Různé zájmové skupiny na Facebooku čítají i hodně přes 100 tisíc členů.

Hlavní téma projektu je "redoxní proces". Ten je jedním z nejčastěji citovaných lékařských témat nejen ve světě virtuálním, ale i ve světě lékařských kongresů a konferencí.
Na portálu americké odborné knihovny www.pubmed.gov  najdete na klíčová slova "redox signaling" na 20 tisíc odkazů, na klíčová slova "oxidative stress na 225 tisíc odkazů na vědecké články. (Stav v únoru 2020).

ASEA jako firma už nespoléhá na roztok redoxních molekul, ale vytvořila komplexní škálu komplementátních produktů ASEA VIA.
1) Via Source poskytující základní výživu buněk, protože běžné potraviny jsou nutričně chudé
2) Via Biome navracející antibiotiky zničenou střevní mikroflóru do původní formy, čímž obnovuje přirozenou imunitní a metabolickou schopnost organismu
3) Via Lifemax zaměřený na aktivní životní styl od sportovního a studijního výkonu až k prevenci stařecké demence
4) Via Omega zaměřený na dodání omega 3,5,7 EPA a DHA nenasycených mastných kyselin, pocházejících z volně žijících ryb na Aljašce.
5) Kosmetická řada RENU28. Nehydratuje, nevyživuje. Způsobí výměnu starých pleťových buněk za nové. Pleť nevypadá mladě. Je mladá. Ráno i večer je stejná.
6) Roztok redoxních molekul ASEA. Tyto molekuly mění volnou fyzikální energii ze Slunce a potravy na biologickou. Redoxní proces je základ života, základ metabolismu energie společný pro lidi, savce, ptáky, ... červi,... rostliny,... zázračné čínské houby,... bakterie, protože vzdoruje entropii. I Rakytník, Aloe, zelený ječmen, řasy, ano, i marihuana ... a další bylinky existují jen díky redoxnímu procesu. Život existuje protože existuje redoxní proces. Umožňuje metabolitovat, dýchat, vylučovat, rozmnožovat se, bránit se i růst. Asea roztok funguje na samé hranici živého a neživého světa, proto je obtížněji uchopitelný. Řešit to nemusíte. Redoxní molekuly vyrábějí vaše mitochondrie ze slané vody vašeho fyziologického roztoku. Jen ve stáří už v nedostatečním množství. Proto stárneme se všemi důsledky. Entropie začne vyhrávat. Asea roztok molekuly doplní a my se vrátíme v čase.
Tohle neokecáme. To není o smíření nebo o psychoterapii. Stárnutí je fyzika, chemie a biologie. Až se vás stáří dotkne, pochopíte to zevnitř. A až se vás dotkne zevnitř Asea...

Produkty ASEA nejsou léčivo. Jsou potravní doplňky. Rozdíl mezi lékem a potravním doplňkem spočívá mj. v toxicitě. Léky jsou toxické. Jejich nevhodná kombinace je smrtící. Proto potřebují certifikát FDA nebo u nás SÚKLu. Produkty ASEA VIA nejsou lékem. Jen dodávají tělu to, co věkem a způsobem života pozbylo.

Abychom nebyli odkázáni jen na pocity (viz níže), začali jsme měřit. Lidé mají rádi grafy, čísla, měřitelné hodnoty, aby mohli porovnat dřívější a současný stav. Používané neinvazivní měření není dodávané firmou ASEA. Používáme ruský přístroj HRV DINAMIKA. Byl vyvinut pro sledování vegetativních funkcí. Vychází z předpokladu, že tělo musí reagovat na změny odehrávající se v okolním prostředí. Právě ona adaptační funkce rozpracovaná na sledování sympatických a parasympatických procesů, biorytmů, synchronizaci organismu, rychlost a kvalitu adaptace, energetické zásoby i psychoemocionální stav se zobrazuje v položce "biologický věk". Ten ukazuje na úroveň opotřebení organismu bez ohledu na rok narození. Potřeba zdůraznit, že na druhu měření vůbec nezáleží. Vyberte si jakékoli, které vás napadne. Vyšetření krve, moči, cholesterolu, tlaku, skutečně jakékoli, a sledujte změny. Projeví se.

Níže pár grafů. Všimněte si rozdílu mezi kalendářním věkem a biologickým věkem. Tito lidé nezměnili jediný ze svých zvyků. Je pravda, že ne všichni měli stejnou startovní čáru. Ve vzorku se vyskytli i lidé semletí stresem korporátního prostředí, lidé ve středním věku i staršího věku. Kuřáci kouřili, lenoši lenošili, milovnící uzenin své preference také nezměnili. Jediný rozdíl byl roztok ASEA a čas třeba 3 - 4 měsíce. Čím hůře na začátku, tím větší rozdíl.

Roman

MiroslavD

JK

Josef B

ElK

Josef B

14_2

76_44

ASEA VIA se stala vítaným nástrojem pro pomoc lidem v exponovaných pracovních pozicích i nástrojem progresivní HR politiky. Vrátit do plného pracovního výkonu lidi nad 50, 55 let se ukazuje jako vhodnější, efektivnější i úspornější řešení než angažování pracovníků, s nimiž máme problém se dorozumět, ale někdy i sžít.

GDPR zasáhlo i nás. Níže uvedení lidé projevili svou ochotu sdílet s vámi svou zkušenost s ASEA produkty.

Zkušenosti z roku 2014

Roman B. 51 let, jednatel firmy, tel. 420 777 806 430
Ve své pracovní pozici jednatele firmy, ale zároveň i kreativce a kouče, jsem na konci roku 2013 pociťoval velkou únavu a nedostatek energie. Přál jsem si, aby mě Asea rychle dobila. Ale zjistil jsem, že funguje jinak. Nelineárně. Nejprve přišla velká únava, potřeba spánku a odpočinku. Doslova mě zahnala spát a já jsem pochopil, že kdybych vsadil na to, že mě v tomto stavu dobije, mohlo by mě to do budoucna poškodit. Trvalo to dva tři týdny. V současné době pociťuju dostatečné množství energie na naše nové projekty a velké uspokojení pociťuju i z přítomné radosti a optimismu.
Se svým 15ti letým synem jsme se jednou rozhodli, že půjdeme dělat "chlapské práce" a že si to jako chlapi užijeme. On to možná viděl jinak :-)
Stalo se to, že mu ostrý plech podsekl bříško palce na ruce. Tkáň zůstala viset na dvou slabých místech na začátku a konci rány a prostředek byl oddělen od palce. Silně to krvácelo. Začali jsme Aseu stříkat přímo do rány. Žádné pálení. Do minuty rána přestala krvácet, žádný zánět, žádný otok. O dva dny později byl na tréninku basketbalu. Zcela bez obtíží.

Alena M, 61 let, finanční poradce a několikanásobná babička, tel: 420 724 436 737
O Vánocích 2013 se mi udělaly fialové skvrny kolem uší a několik skvrn na předloktích. Nikam jsem s tím nešla, nechtěla jsem nějaké kortikoidy, od 3.2. jsem si začala stříkat aseou uši i všechny skvrny (podotýkám, že netrpím na žádné alergie, takže nevím, co se mi to vyrazilo - asi nějaké čištění těla) a nyní mám téměř všechny skvrny pryč, jen stříkám.
A bolavá záda, bolavé achilovky, a pro mne nejdůležitější – při sebemenším náznaku rýmy a pálení či škrábání v krku – zmizí příznaky do několika hodin – stříkám do nosu, na krk i do krku a nic se mi nerozjede. Odřeniny dětí po postříkání rychle mizí, sraženiny – spadlo mi prkénko na bosou nohu na palec a ihned jsem stříkala a neslezl mi nehet ani mne to nebolelo….
Po měsíci užívání únava na spaní, trvající asi 3 – 4 týdny a nyní opět velký příliv energie. Děkuji za to velice.

Jana V, 54 let, podnikatelka, tel. 420 603 194 094
Podnikám už 22 let a s přibývajícími léty a pracovní vytížeností jsem v posledních letech pociťovala velkou únavu, poslední 2 roky jsem trpěla nespavostí, za poslední rok jsem užívala 8x antibiotika.
Už moje setkání s Aseou mi doslova změnilo život. Začátky byly opravdu krušné – všechny neduhy se začaly objevovat najednou – obrovská únava, měsíc trvající kašel, pásový opar (s Aseou vyléčen za 5 dní), ječné zrno (24 hodin).
Už po dvou měsících užívání Asey se začaly objevovat výsledky – po 2 letech spím celou noc, mám spoustu energie – tím i lepší výsledky v práci, cítím, že se opravdu „uzdravuji“.
Začala jsem se naplno věnovat sportu, změnila jsem způsob využívání kosmetiky i výživových doplňků.

Jan L, 36 let, specialista nákladní letecké dopravy, tel: 420 777 884 967
Na začátku užívání jsem nepociťoval žádné negativní detoxikační příznaky. Možná to bylo proto, že už jsem několik měsíců před tím upravil svůj životní styl (strava, pohyb) a tělo si nechal "spravit" akupunkturou. Subjektivně cítím větší sílu a pohodu a asi také lepší pleť. Mám dost energie na nové projekty - pracovní i soukromé.

Šárka N. 37 let, výživový poradce, tel: 420 604 253 955
Moje první větší zkušenost s Aseou byla opravdu překvapující. V rámci svých služeb poskytuji i osobní asistenci – tzn., že nejenom vytvořím jídelníček, ale i celkově dohlížím na celodenní řád při změně stravovacích návyků, a to zvláště u osob, které mají dlouhodobě zatíženou psychiku. S napětím jsem tedy očekávala změny v této oblasti.
Cca po 10 dnech užívání klienta pokousal pes na noze. Postříkala jsem ho, ale nijak zvlášť jsem si ránu neprohlížela, druhý den, po častém stříkání, jsem na noze viděla dva úzké stroupky. Během pár dní se událost opakovala, tentokrát byla pokousaná ruka. Řekla jsem si, že budu pečlivě ránu sledovat a doslova jsem ji v Asee koupala. Během pár minut se rána přímo před mýma očima začala uzavírat, docela mne to vylekalo – bála jsem se, aby v ráně nezůstaly další nečistoty, takže jsem ránu tlakem prstu opět praskla a vyčistila, znovu jsem ji koupala v Asee a během dalších 20 minut žádné krvácení ani otevřena rána, pouze tenká kontura v místě postižení.
Mrzelo mne, že jsem celou událost nenatočila, tak snad příště.
Nutno podotknout, že klient je středního věku a strava v tomto období byla skutečně 100%, spousta kličků, Zelené potraviny atd. tudíž bylo okamžitě z čeho stavět. Už se těším, až se podělím o další zkušenosti.

Iva K. 53 let, vychovatelka, tel: 420 775 119 924
V prosinci 2013 jsem začala užívat Aseu. Ano, projevily se silné detoxikační účinky, a to tak, že se mi čistily velmi intenzivně plíce. To proto, že jsem dříve několikrát podcenila zápal plic, byla jsem mírná astmatička a zároveň kuřačka.Také jsem si, ve fázi detoxikace, protrpěla silnou bolest hlavy, migrénu. Musela jsem na 3 dny do postele, ale pak bylo lépe a lépe. Od ledna 2014 jsem nebyla nemocná. Vysadila jsem všechny léky od lékařů. Mé zdravotní problémy řeším Aseou. Mám více energie, ráno jsem odpočatá, mohu si dovolit spát minimálně o jednu hodinu méně. Psychicky jsem vyrovnanější. Pokud se dostaví nějaké bolesti nebo fyzická či psychická únava po náročné práci, ihned si pomohu Aseou. Vyzkoušejte Aseu :-)

Ivan J.:  po týdnu braní Asey zhoršení stavu, za 3 týdny nárůst energie. Dodal si odvahy zhubnout, od ledna shodil dietním programem 12kg.

Lída Š.: bere Aseu od 11/2013, s každým jarem a podzimem alergické zahlenění, jaro 2014 bez problémů, bere Aseu 5 měsíců. Má Morbus Sheurmann (kulatá záda), a záda nebolí.

Milan Š.: 2 roky bolelo rameno, za měsíc přestalo... 

Jana L., 71 let: bere Aseu od 11/2013, 40 let vážně nemocná, na Oberonu téměř všechny vzorky černé (energeticky neslučitelná se zdravím), třetí den pití Asey vzestup energie, na Oberonu za měsíc zdravé značky:).

Lubomír M., 61 let: provedl před Aseou 100 shybů, posledních 20 těžce a druhý den se nemohl hnout. Ale užíváním Asey po 3 měsíci jich provedl 600 bez potíží. Vyřešila se prostata, kvalita spánku.

Bohuslava K.: Aseu pila její maminka, 87 let. Zlepšila se pamět, a krvavé fleky po rukách už tolik nesvědily, zlepšily se oči, uši. 

Ludmila B., fyzioterapeutka a masérka: zlepšil se jí zrak, a ruce jí už tolik nebolí. "Když slyším, jak Asea pomáhá lidem od bolestí zad, nevím, co si o ní mám myslet. Asi přijdu o práci...!" :) 

Paní X:  Asea ji začala páchnout v puse ....(pozn. JM 604 950 201: měla zjevně hodně amalgamových plomb. Pijte ASEU brčkem, vyměňte postupně amalgámové plomby za pryskyřičné. I tak ale počítejte s tím, že pod zuby se Asea bude dostávat a občas zabolí, hurá, budou čisté kanálky, a už se nebudou kazit zuby, nejspíš tedy...) Lidé, přestaňme používat chemické zubní pasty, obsahují látky, které dráždí sliznice. Nahradíme např. zubními oleji pana KArla Hádka z Aromaterapie (mimochodem takový Kariosan umí řešit i bolesti zubů a dásní), nebo zubními pudry (byla doba, kdy se používaly, pamatujeme? Prodává Nobilis), nebo existují už i Nimbové pasty. )

Jana M. 45 let: bere Aseu od 11/2013, první den od 2hod. ráno už nemohla spát, ale unavená nebyla. Ateroskleróza, v prvních 2 měsících 2 krát po 4 dnech bolela hlava, pak se ateros. neprokázala. Myom-asi 4 dny cítila, kde všude byl prorostlý, od dělohy po křížovou kost. Poté se myom už neprokázal. Narazila si před pár lety kostrč, 5 den, kdy lezla po čtyřech od bolesti, měla pocit, že ji narostla nová. Chřipka - do 2 dnů rýma, bolesti celého těla, zimnice, horečka, zmizela. V prvních dnech se čistily plíce-vykašlávala, další dny bolelo nad zuby.

Syn Vítek Jany M 604 950 201 - 4 roky: píchnul si do oka větev a v oku zůstalo tělísko, nastříkání Aseou zjevně způsobilo zacystování, a ani po 3 dnech, kdy nemohl vidět světlo, a následném vyndání 4. den, to cizí tělísko na očním oddělení odstranili celé, a celou dobu ani potom, žádný zánět.

Karinka. 4 roky: atopický ekzem, nastříkala se Asea po celém těle, namazalo Atop-derm, aby to nebylo suché (Aromaterapie Karel Hádek), a kapaly se frekvenčně nahrané kapky na Atopický ekzem (vlasovci, ameby, candida, malarie, svrab). 3. den zrána se Karinka s křikem probudila, že chce toho psa, který k nim chodil na návštěvu s chůvou, a od kterého se zjevně nakazila (od té doby ten ekzem totiž je). Třásla se zimnicí, následně ji polilo horko (detox), a další den měla ve stolici dospělého vlasovce (filarii). Ten den jsme se viděly, a ekzem krásně zbělal a mizel před očima. 

Starší manželé (zhruba 70 let): U pána jsme řešili pomalé viry-priony (Creutzfield, lentiviry, Spumyaviry apod), které způsobují spolu s dalšími faktory neurodegenerativní nemoci, a malarii (která blokuje imun.system před léčbou jiných nemocí), dále jsme dělali jaterní kůru (žlučníkové kamínky šly ven), odčervili Colo-vadou (krásně se vyčistí i střevní klky), a koupali v horké vodě s MMS1 a HCL (v sedě, aby se pánovi nerozbušilo srdíčko), a za měsíc a kousek přišel bez malarie (měl 4 druhy, jedna byla už jen malinko, a bez prionů. Přeměřovala jsem ho třikrát, jestli jsem se nespletla...

U paní jsme řešili malarii (také 4 druhy), a mycobakterie se streptokokama. Přišla také bez malarie, bez TBC, a priony jsme sice neřešili, i když je měla, ty o 2/3 zmizely...Všechny procedury dělali stejně. Tito manželé mě velmi potěšili svým přístupem a důsledností...Oba tvrdí, že nejvíc jim vyhovuje Asea, dělá jim vysloveně dobře... 

Dva klienti potvrdili, že po party s určitým množstvím alkoholu neměli druhý den kocovinu, ani je nebolela hlava. 

Pavel Ch.:  po prvním panáku Asey začal slyšet ticho. Od malička měl hučení v uších. Ale vrátilo se mu to...s občasným střídáním hluku a ticha. Jinak má chronickou depresi, a i když mu Asea v ničem jiném už nepomohla, dozvíte se níže, proč...bere Aseu dál 4 měsíc.

Starší paní při měření jsem stříkla Aseu do levého ucha. Za měsíc přišla s otázkou, zda ještě "mám ty molekuly", že se ji zlepšil sluch, a chce to i do druhého ucha...

Kdo bere MMS a zároveň užívá Aseu a nepocítí žádnou změnu, musí nejspíše počkat 120 dní, protože tolik dní trvá, než se krvinky obnoví. Krvinky v mikroskopu světlého pole těchto lidí, jak vidím, mají bílý nádech, a druhý den je už skoro vůbec nevidím. Jsou jak vybílené. Před 2 lety jsem byla sama na vyšetření kapky krve v temném poli, a to jsem tehdy začínala s MMS. Poradkyně mi ukázala asi 40 fotek lidí, kteří MMS berou. Byly přesně tak obílené, jako kdyby v tom tmavém poli měly bílou auru. 
Jana M: 604 950 201
Za další půl rok na konferenci MMS, sdělil pan Kalcker, vědec ze Španělska, že MMS funguje tak, že jakoby obalí buňku plynem, skrz který nepronikne vir, proto pak viry hynou. MMS viry nezabíjí, zabije je to, že nemají "kam složit hlavu". Proto moje domněnka je taková, že Asea nepronikne přes takto "ochráněnou" buňku. 

Další přímá svědectví:
bolavá záda, růže na noze, vyrážky, akné, vrásky, opary a afty, nemocné průdušky, artróza kyčle, pocit těžkých nohou, karpální tunely na zápěstí, otoky kolenou a kotníků, hojení po spáleninách, bolesti hlavy a migrény, křeče, impotence, pálení žáhy, Parkinsonova choroba.