KlonDIKE RECOVERY

recovery

K uzdravení firmy není třeba vyslovit ani jediné klíčové slovo z těch, která nás poslední dva roky provázejí doslova na každém kroku.

KlonDIKE Recovery používá stejné či podobné techniky, jaké používají tvůrci politických, ekonomických či pseudozdravotních krizí. S tím rozdílem, že operuje na druhé straně. Na straně prevence, uzdravování či posilování firemní imunity. Z toho důvodu bylo poměrně snadné poznat nastupující Hru a definovat nastupující totalitu jako byznys projekt.

Ve chvíli, kdy pochopíte Hru, svou roli, a své vnitřní pohnutky v ní, přestanete být tím, kým je hráno, ale vybíráte si, zda chcete Hru hrát, nebo z ní odejít.

Firma je socioekonomická jednotka. Průmyslová zóna je socioekonomická jednotka. Podnikatelský klub je socioekonomická jednotka. Neformální parta podnikatelů z jednoho města, kteří se znají desítky let, je socioekonomická jednotka.
Uzdravit firmy, tyto jednotky, je stejně důležité, jako uzdravit rodiny či místní komunity. Právě komunitní uzdravení je preferovaný, nikoli však jediný scénář pomoci. Všechny tyto jednotky žijí své příběhy a mají obrovskou moc.

Staly se špatné věci. V komunitách i firmách. Pokud Hra bude pokračovat a nastanou nejhorší a nevratné scénáře spojené s tím, co se nazvalo „jedinou cestou z krize“, ustojí to vaše firma?

Projekt KlonDIKE Recovery je mnohokrát prošlapaná cesta. Vznikal těžce v hodinách mezi vlkem a psem v letech 2005 – 2007 poté, co jsme opustili měkká školení jako nefunkční a neudržitelná. Poprvé byl vyzkoušen v krizi 2008 – 2010, protože se jednalo o podobné politické a mediální postupy, jaké můžeme pozorovat i dnes. 

Slabí muži a mocichtivé ženy zavedli naši zem nejprve strachem a posléze vášněmi na scestí. Od managementu strachu přešli k managementu vášní a čeká nás management vydírání. Osvojený orwellovský newspeak rozvrátil zdravý rozum a logiku příčin a následků. Zmatení lidé s přidělenou moci ve firmě či obci v nastalém chaosu obětovali ducha komunity a vykročili k úpadku. Mnohokrát prožitá skutečnost.

Zlé časy však zrodily mnoho silných mužů a ještě více silných žen. Každý po svém se snaží přispívat k obrození a uzdravení společnosti. KlonDIKE je naše přispění. Děláme jen to, co děláme celé roky. Mobilizujeme a sjednocujeme přítomný potenciál. KlonDIKE je jedna z možností cílená na firmy.
Proměňte svou energii pocitů ve slova a slova v záměr, plán a vědomou činnost. Tak dochází k uzdravení a posílení imunity proti politickoekonomickým turbulencím a vnitřním kolizím.

Nahlédnutí do technologie KlonDIKE Recovery můžete poptat individuálně, skupinově i komunitně. Vzdělávání i koučování změnou.
Můžete se stát společníkem projektu, regionální misií a koordinovat zájmy skupin či firem, kde cítíte stejnou potřebu nikoli jako zaměstnanci značky, ale jako lidé.
Připadáte si osamocení? Ozvěte se. Pokusíme se vás do komunity připojit. 

Nahlédnutí je bezplatné. Kromě základní diagnostiky firmy nemocné i zdravé včetně jejich symptomů uvidíte a uslyšíte skutečné příběhy firem, které se na cestu vydaly před vámi, aby v této zkoušce uspěly.
Provázeno firemními fotopříběhy posledních 12 let.

Nejbližší setkání 19. srpna v 9.00 hodin

Rozsah 2 - 3 hodiny

Ověřte dostupnost: +420 777 806 430

Adresa konání:

DIKÉ – management zdrojů, s.r.o.
Jablonského 634
280 02 Kolín 5