KlonDIKE RECOVERY

Covid Games, Hunger Games nebo rovnou Válka světů?
Už stačilo. Hra bez hráčů prostě končí. Ukončete hru a dejte se vlastní cestou.
Uzdravení firmy je jen ve vaší moci. Základní přenastavení firmy provedete sami za 2 dny.
Bezplatný iniciační mítink s příběhy těch, kteří to zvládli.

recovery

K uzdravení firmy, či opuštění kruhu zacyklení, není třeba vyslovit ani jediné klíčové slovo z těch, která nás poslední dva roky provázela doslova na každém kroku.

KlonDIKE Recovery používá podobné techniky, jaké používají tvůrci politických, ekonomických či pseudozdravotních krizí. S tím rozdílem, že operuje na druhé straně. Na straně prevence, uzdravování či posilování firemní imunity. Z toho důvodu bylo poměrně snadné poznat nastupující Hru a definovat nastupující totalitu jako byznys projekt.

My a Oni

Poslední dva roky přinesly na tradiční firemní kolbiště MY a ONI další epická témata. Tradiční boje MY nahoře, ONI dole, MY výroba, ONI logistika, MY naše směna, ONI druhá směna, MY ONI, MY ONI dostala velmi emotivní i procesní obsah. Přidala se témata vztahující se k různým tzv. opatřením i témata vojensko-politická. MY a ONI dostali další kulisy a další prostor někdy ke hrám a někdy k bojům, které způdobují značné ztráty. Vám jako firmě.

Staly se komplikované věci provázené komplikovanými rozhodnutími. Staly se součástí firemní identity a poukázaly na hodnotovou vyprázdněnost. Pozornost lidí, která se váže na tato prožitá témata a traumata, odčerpává ekonomickou sílu z firemních zdrojů lidských, finančních, zdrojů práce, času, prostředí i informací. Firma ekonomicky chřadne a krvácí jako nelineární důsledek předcházejících rozhodnutí. Pokud něco utrpělo nejvíc, byla to důvěra. V lidi kolem, v sebe, ve svět a budoucnost. Ani současná situace lidi ve firmách nespojila. Firmy se nejprve snažily kompenzovat zaměstnancům zvýšené náklady na život. V některých případech se firmy samy staly vydíratelnými, aby se nakonec situace proměnila ve stav, když už není kde brát a jak firma, tak každý zaměstnanec, bojuje o holé přežití ze dne na den.
Když si v neděli večer vzpomenete, že ráno půjdete do práce, jak vám je? Co vám říká vaše tělo, vaše mysl, vaše pocity, váš rozum?

Firma je socioekonomická jednotka

Průmyslová zóna je socioekonomická jednotka. Podnikatelský klub je socioekonomická jednotka. Neformální parta podnikatelů z jednoho města, kteří se znají desítky let, je socioekonomická jednotka. Jednotka, která by si měla uvědomit svou sílu.

Uzdravit firmy, tyto jednotky, je stejně důležité, jako uzdravit rodiny či místní komunity. Právě komunitní uzdravení je preferovaný, nikoli však jediný scénář pomoci. Všechny tyto jednotky žijí své příběhy a mají obrovskou moc.

Mezi vlkem a psem

Projekt KlonDIKE Recovery je mnohokrát prošlapaná cesta. Vznikal těžce v hodinách mezi vlkem a psem v letech 2005 – 2007 poté, co jsme opustili měkká školení jako nefunkční a neudržitelná. Poprvé byl úspěšně vyzkoušen v krizi 2008 – 2010, protože se jednalo o podobné politické a mediální postupy, jaké můžeme pozorovat i dnes, a firmy, stejně jako dnes, těmto vlivům podléhaly.

Projekt cílí na posílení společného firemního vědomí jako podmínky existence firemní odolnosti v dobách různých ekonomických či politických turbulencí.

Zlé časy však zrodily mnoho silných mužů a ještě více silných žen. Každý po svém se snaží přispívat k obrození a uzdravení společnosti. KlonDIKE je naše přispění. Děláme jen to, co děláme celé roky. Mobilizujeme a sjednocujeme přítomný potenciál. KlonDIKE je jedna z možností cílená na firmy.

Proměňte svou energii pocitů ve slova a slova v záměr, plán a vědomou činnost. Tak dochází k uzdravení.

Nahlédnutí do technologie KlonDIKE Recovery můžete poptat individuálně, skupinově i komunitně. Vzdělávání i koučování změnou.

Můžete se stát společníkem projektu, regionální misií a koordinovat zájmy skupin či firem, kde cítíte stejnou potřebu nikoli jako zaměstnanci značky, ale jako lidé.

Nahlédnutí je bezplatné. Kromě základní diagnostiky firmy nemocné i zdravé včetně jejich symptomů uvidíte a uslyšíte skutečné příběhy firem, které se na cestu vydaly před vámi, aby v této zkoušce uspěly.

Provázeno firemními fotopříběhy posledních 13 let.


Chtějte vědět víc. Jste šéf nebo už se na to nemůžete dívat? Jednejte. Seberte se a přijeďte.

Termíny:

13. 1. 2023   Pátek třináctého 

27. 1. 2023   Den předcházení zločinům proti lidskosti

10. 2. 2023   Úplně obyčejný den, který můžete udělat výjimečným

17. 2. 2023   Úplně obyčejný den, který můžete udělat výjimečným

17. 3. 2023   Den, který přeje nejen Vlastimilám a Vlastimilům

27. 4. 2023  Jmeniny našich velikánů Seifert, Hašek, Cimrman...

18. 5. 2023  Nataša. Prostě jen tak.

vždy od 9.00 hodin v Kolíně.

Rozsah 2 - 3 hodiny

Ověřte dostupnost: +420 777 806 430

Adresa konání:

DIKÉ – management zdrojů, s.r.o.
Jablonského 634
280 02 Kolín 5