Skladový operátor

Nenápadný a spolehlivý partner výroby, který je vždy nablízku.

Kdo jsme

Jsme japonská výrobní společnost se stoletou historií. V Kolíně jsme postavili nový závod na výrobu řetězů pro automobilový průmysl.
Více na výše uvedených stránkách.

Co budete dělat

Vaším úkolem je zajištění logistické podpory výroby při zásobování linek komponenty, odebírání hotových výrobků, příjem materiálu do firmy, expedice hotových výrobků z firmy.

Dalším úkolem je re-pack.

Ideálním kandidátem na této pozici je pracovník se zkušeností v automotive průmyslu, se zkušeností v ovládání VZV, ručních vozíků, scannerů, apod.

Směnný provoz ranní odpolední, víkendy volné. Dvoučlenný tým na směně.

Nepracujeme v systému Just In Time.

Co od nás dostanete

Jsme tradiční firma s tradičními hodnotami respektu k integritě, laskavosti, podpory, ale i důslednosti a náročnosti na kvalitu.

Prostředí a kvalitní vztahy vnímáme jako klíčové podmínky pro dobrý a udržitelný výkon.

Platové podmínky při pohovoru.

Co je teď třeba udělat

Oslovila-li Vás možnost stát se TSUBAKI, těšíme se na Vaše CV, které adresujte, prosím, spolu s průvodním dopisem, na:
roman.basta@dike.cz