Operátor výroby

Trochu alchymista, trochu kominík, trochu akrobat, ale hlavně srdcař.

Kdo jsme

Jsme výrobní společnost zaměřená na výrobu barev pro automobilový průmysl.
Doporučujeme navštívit výše uvedené stránky.

Co budete dělat

Na této pozici vidíme člověka s ukončeným středoškolským odborným vzděláním a alespoň roční praxí ve výrobní společnosti chemické nebo strojírenské povahy.

Vaším úkolem je výroba ve směnném provozu.
Vzhledem k tomu, že tým je malý, očekáváme Vaši flexibilitu, ochotu pracovat v týmu, ochotu k rotaci na jednotlivých výrobních pozicích a v případě mimořádných situací i ochotu přijet mimo pracovní dobu, pokud taková potřeba nastane.

Jedná se o chemickou výrobu. Nemáte problém pracovat v ochranných pomůckách, ani se pohybovat na lávkách, žebřících a dalších vyšších místech, jak to v chemických provozech bývá.

Co od nás za to dostanete

V souladu s korporátní politikou se stanete součástí globální firmy s vlastní kulturou zaměřenou na vzdělávání a rozvoj zaměstnanců.

Platové podmínky při osobním jednání.

Pravděpodobný trénink v Japonsku pro teamleadery.

Co je teď třeba udělat

Sledujte náš facebook, kde budeme přinášet aktuality.
Termíny dopřesníme.

Dejte nám o sobě předběžně vědět na adresu HR business partnera.
Pošlete nám CV s dopisem s označení NIPPON PAINT a pozicí, o kterou se ucházíte.

DIKÉ - management zdrojů, s.r.o.
roman.basta@dike.cz
+420 777 806 430