DIKÉ 25 let

25 let tu žijeme s vámi. Přestože operujeme po celé ČR, sídlo máme v Kolíně, tady žijeme a tady platíme daně. Postavili jsme za tu dobu několik firem, jen v Kolíně jmenujme dnešní Yusen Logistics, Mi-King, Tsubaki, v krizových letech 2008 – 2009 jsme zpátky na nohy postavili firmy, kterým nechuravěly stroje, ale churavěla jim duše.


Pomáhali jsme změnit prostředí firmám českým, japonským, americkým, francouzským, italským, belgickým. Provázeli jsme přejít Jordán i firmě izraelské. Stovkám lidí jsme pomáhali docílit stavu, kdy se ve firmách cítí dobře, přicházejí do práce rádi a odcházejí s čistou hlavou. Dali jsme jim nástroje, které fungují, včetně podpory zdraví.


Sjednocujícím prvkem bylo vysvětlení a přijetí zenové kultury, která spočívá mj. ve vyhnutí se 3 největším jedům společnosti, jimiž je NEVZDĚLANOST, NENÁVIST a CHAMTIVOST, které ničí firemní prostředí a stejně tak ničí i mysl a tělo. A byť náš odkaz mohl být časem na některých adresách zapomenut, zase se blíží doba, kdy bude firmám vystaven účet.

Pomůžeme zas.

Slavíme 25 let. Nechystáme ani ohňostroj, ani koncert, ani velkou oslavu. Není to dost Zen. Setrváváme ve skromnosti a k našemu výročí jsme to my, kdo děkuje a obdarovává.

Nyní obdarováváme možností projít zasvěcením a připravit se na dobu, která bude méně úspěšná.

Zasvěcení včetně skutečných příběhů proběhne formou krátkého semináře, který je určen majitelům malých a středních firem.
Máte malou firmu a myslíte na budoucnost?

Přihlásit se můžete na adrese: roman.basta@dike.cz

Termíny:

13. 6. 2019 9.00 – 12.00

11. 7. 2019 9.00 – 12.00

Další termíny po dohodě.

Cena: 0 CZK


Místo konání:
DIKÉ – management zdrojů, s.r.o.
Jablonského 634
28002 Kolín 5