Nemáte lidi? AgeBack DRIVE. ČAS jako zaměstnanecký benefit.

Nabíráte bytosti, se kterými se nedomluvíte? Jsou odjinud. Geograficky, hodnotově, kulturně. Jsou odjinud ve všem. Dnes jsou tu a zítra jsou jinde. Jsou z takové dálky, že pro ně není rozdílu mezi tím, zda pracují v Mladé Boleslavi, Kolíně, Plzni, Brně... 

nemate lidi


A protože jsou odjinud, můžete využít většinou jen jejich fyzický potenciál a trochu rozumu. Ale tohle úspěšnou, dlouhodobě úspěšnou firmu nedělá.

To, co dělá firmu úspěšnou, je kromě unikátního know how důvěra, vděčnost, věrnost a synergické působení těchto sil. A toho nedosáhnete s lidmi, se kterými si nerozumíte.

Využijte program AgeBack DRIVE.
REVERSE AGING jako nástroj chytré firmy.

Dopomozte lidem dělat znovu to, co už dělat nemohli a řekněte si o jejich důvěru, vděčnost, věrnost a spojte to do synergie. Zapojte je znovu do procesu.
Jsou prověření, loajální a pocházejí ze stejného hodnotového prostředí. Jsou oddaní a vděční. Dnes jsou tam, kde vy třeba ještě nejste. Ale jednou tam budete taky.
Ano, možná budete muset změnit postoj a něco pro to udělat. Tím můžete najít jeden z bodů rozpojení vlastní firemní zacyklenosti.

AgeBack DRIVE pic

Stáhněte si E-book. 

V ČR je 100.000 volných míst a 400.000 nezaměstnaných. Více než 40% lidí bez práce je nad 50 let chronologického věku.
Proč je důležité rozlišovat chronologický a biologický věk? Protože jeden umíme ovlivnit způsobem, který potřebujete pro vyřešení nedostatku pracovníků.

Personalisté při zaměstnávání se sice zaměřují na chronologický věk, ale ve skutečnosti se jedná o věk biologický. Ten ani tak není vyjádřením toho, kolik nám je, ale spíš vyjádřením toho, kolik nám zbývá.
Zaměstnavatelé mnohdy oprávněně namítají paměť, učení, výkon, imunitu padesátníků, ale nenamítají rok narození.
Namítají to, co si myslí, že spolu musí souviset. Chronologický věk a buněčná aktivita proměněná na mentální a fyzický výkon.

Argumenty o adaptabilitě, výkonu a imunitě pracovníků starších 50ti let už plošně neplatí.

Nové vědecké objevy


Nové objevy v oblasti mitochondriální medicíny a tzv. redoxního procesu přinesly řešení sílící poptávky po kvalifikovaných pracovnících, kteří postupně míří do důchodového věku a je problém je nahrazovat.
Navíc jejich mentální a fyzický výkon po padesátém roce kalendářního věku slábne díky oslabování redoxního procesu, který probíhá na buněčné úrovni.

A to se změnilo. Redoxní proces, který je zodpovědný za veškeré tělesné procesy podobně jako internetový datový tok za řízení ekonomiky světa, lze posílit úplně stejně, jako když si pořídíte výkonnější internetové připojení.
Tím dojde k obnovení všech individuálních tělesných a rozumových schopností na stav, který existoval u těchto pracovníků před 10, 15, ale i 20 lety.

Sledujte změnu biologického věku, ke které došlo vlivem obnovení redoxního procesu. Obrázky vlevo před zahájením podpory, obrázky vpravo po 3 - 4 měsících podpory.

age management 1

age management 2

REVERSE AGING. Vracíme Čas

Snižujeme biologický věk o 5, 10, 15, 20 let. Snížíme-li biologický věk, tzn. věk tělesných buněk, fungují jak fungovaly, když vám bylo méně let. Ve všech souvislostech, které vás napadnou.
Je jedno, jestli jsou v mozku, svalstvu, kloubech, srdci, játrech, ledvinách, plicích nebo v prostatě.
Budou fungovat tak, jak bude fungovat jejich redoxní proces, proces zodpovědný za všechny biochemické procesy. Za metabolismus živin, za činnost enzymů, za imunitní obranu, za buněčné dělení, za regeneraci, hojení, za život sám.

Pojem stárnutí je ekvivalentem ke kvalitě redoxního procesu

Ovlivníme-li redoxní proces, ovlivníme stárnutí a vše, co s ním souvisí. Vrátíme čas.

biologicky_vek

Prohlédněte si v pravém dolním rohu gerontologickou křivku. Věk v době vyšetření 51 let, biologický věk 36.

Jak na nedostatek pracovníků?

- Řešení je dostupné, snadné, vyzkoušené.
- Řešení je certifikované respektovanými autoritami z oblasti biochemie a medicíny (BioAgilytix, FDA, Kosher, UNPA)
- Nezávislé na státu a jeho politice.
- Nevyžaduje žádná zvláštní opatření.
- Náklady na jednoho pracovníka od 2.000,- CZK/měsíc.

Průměrný biologický věk vašich zaměstnanců se změní stejně jako se změní výkonnost.
Problém zaměstnávání 50+, který nyní má své kongresy, sympózia a živí stovky úředníků a lektorů, přestává existovat.

Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz: